Zakłady remontowe Fimar.
Fimar Sp. z o.o.
Usługi
Najwyższa jakość
Adres firmy
Przykłady wykonanych konstrukcji
Współpraca
Galeria
FIMAR Sp z o.o.
 1. Możliwości i zasoby firmy Sprzedaż firmy w roku 2000 wyniosła 4,5 mln. złotych, a w roku 2001 około 5mln. Firma zatrudnia 24 pracowników etatowych, oraz 26 pracowników kontraktowych. Prace projektowe wykonywane są na trzech stanowiskach graficznych wyposażonych w drukarki laserowe i atramentowe oraz skaner. Do wydruków rysunków technicznych używamy plotera A-0 firmy ENCAD. Na montażach i w prefabrykacji konstrukcji używamy narzędzi HILTI, BOSCH, DYNAPAC. Transport materiałów i ludzi zapewniają nam własne samochody dostawcze i osobowe w ilości 9 sztuk. Do transportu wykonanych konstrukcji wielkogabarytowych zakontraktowaliśmy firmę specjalistyczną. Na podstawie dotychczasowych doświadczeń w realizacji stacji bazowych stwierdzamy, że posiadamy możliwości techniczne do wykonania 6 stacji bazowych w miesiącu.
 2. Nowoczesne technologie Firma do komunikacji proponuje łączność za pomocą internetu (e-mail biuro@fimar.com.pl oraz każdy z pracowników posiada własną skrzynkę o adresie imię.nazwisko@fimar.com.pl) oraz za pomocą telefonii przewodowej i komórkowej. W swojej działalności firma wykorzystuje specjalistyczne oprogramowanie:
 3. do obliczeń statycznych i wymiarowania konstrukcji ROBOT 97
 4. do wykonywania rysunków technicznych AutoCAD
 5. do wykonywania zestawień, analiz i opisów MICROSOFT OFFICE
 6. Nasze dokumentacje wykonywane są przy pomocy komputerowego wspomagania projektowania, co umożliwia przekazanie dokumentacji w formie elektronicznej.
 7. Obszar działania Firma w dotychczasowej działalności wykonywała stacje bazowe i inne prace na terenie całej Polski.
 8. Zaplecze techniczne i magazynowe Firma posiada:
 9. biura o powierzchni 150 m2
 10. magazyny o powierzchni 300 m2
 11. hale produkcyjną o powierzchni 250 m2
 12. place utwardzone o powierzchni 2000 m2
Następna strona.                                                                      Powrót do strony głównej
Zakłady remontowe Fimar.